Bieżnia Life Fitness F3 to z pewnością wyjątkowy okaz. Ta  składana bieżnia, w przeciwieństwie do większości innych, ma wysoką jakość konstrukcji i świetną elektronikę. Absorpcja drgań dzięki FlexDeck odróżnia ją także od tańszych składanych bieżni.

Bieżnię można nabyć z konsolą Go lub Track.

Konsola Go to rozwiązanie bardziej podstawowe, jednak ma wszystko, czego potrzeba, by móc przeprowadzić skuteczny trening. Wbudowanych ma 14 programów, w tym klasyczne, zaawansowane, zorientowane na cel oraz sterowane tętnem. Konsola Go umożliwia zapisanie użytkownikom swojego profilu w celu szybkiego uruchomienia. Przycisk „Szybki Start” wyświetla preferowane ustawienia dla chodzenia, wolniejszego i szybszego biegu.

Bieżnia elektryczna Life Fitness F3

Konsola Track jest zdecydowanie bardziej rozszerzona. Jest nie tylko kompatybilna z iPodem, ale łączy się też z innymi urządzeniami Android i IOS, co pozwala na skorzystanie z treningowych aplikacji. Oznacza to, że możesz korzystać z nieograniczonej liczby programów treningowych za pośrednictwem bieżni F3. Masz również dostęp do spersonalizowanych treningów i możliwość śledzenia treningów w czasie rzeczywistym za pośrednictwem LFConnect. Konsola Life Fitness Track jest świetną opcja dla osób zaawansowanych, jak również dla tych, którzy poszukują dodatkowej różnorodności treningowej.

Bieżnia elektryczna Life Fitness F3 Track

Zalety

Wysoka jakość. Podczas projektowania większości składanych bieżni inżynierowie wyraźnie skąpią na komponentach i funkcjach, aby zmniejszyć wymiary i masę bieżni. Konstrukcja bieżni F3 jest zdecydowania mocna i wytrzymała.

Amortyzacja FlexDeck. W porównaniu z biegiem odbywanym w warunkach zewnętrznych, bieżnia amortyzuje nawet do 30% drgań. Pozwala to zwiększyć wytrzymałość, jak również zminimalizować ryzyko urazów.

Nachylenie blatu. Blat bieżni ma elektroniczną regulację nachylenia od 0 do 12%, dzięki czemu ćwiczenia mogą pomóc nam znacznie nakręcić metabolizm. W wielu bieżniach elektroniczna regulacja nachylenia po jakimś czasie szwankuje, na szczęście F3 to nie dotyczy.

Bieżnia elektryczna Life Fitness F3

Inteligentna energia. Dlaczego zużywasz energię elektryczną, z której nie korzystasz? Bieżnia F3 jest inteligentna w kwestii energii, z jakiej korzysta. Jeśli urządzenie jest podłączone do gniazdka i włączone, ale nie używane, automatycznie zmniejsza się pobór prądu. Ponadto, silnik dostosowuje się do masy użytkownika – oznacza to, że dla większości użytkowników silnik nigdy nie zużyje maksimum mocy (maksymalna waga użytkownika to aż 159 kg).

Konsola. Obydwie wspomniane wcześniej konsole posiadają podstawki na gazetę, tacki na akcesoria oraz uchwyty na bidony (uchwyty można wyjąć i umyć np. w zmywarce). Wspominaliśmy już o ich różnicach, jednak przypomnijmy: konsola Go jest wersją bardziej podstawową. Programowanie jest intuicyjne, a 14 programów stanowi doskonałe combo. Zwłaszcza przy aż 5 programach sterowanych tętnem. Konsola Track jest najlepsza dla poważnych sportowców ze względu na swój nieograniczony potencjał. Pozwala na korzystanie z wielu różnych aplikacji, sama zaś oferuje do 28 programów.

Monitorowanie pracy serca. Pomiar tętna jest w bieżni F3 możliwy zarówno dotykowo, jak i bezprzewodowo. Przy tylu programach sterowanych tętnem jest to szczególnie istotne.

Silnik. Bieżnie Life Fitness napędzane są cichymi silnikami Magna Drive ™. Zaawansowana technologia wykrywa wagę użytkownika i dostosowuje do niej wydajność. Z mocą 3 KM bieżnia może być bardzo regularnie i często użytkowana.

Bieżnia elektryczna Life Fitness F3

Bieżnia Life Fitness F3 – Kluczowe parametry

Ocena ogólna: 5/5

Silnik: 3 KM

Powierzchnia biegowa: 140 x 51 cm

Możliwość złożenia:  Tak

Prędkość max.: 16 km/h

Nośność: 159 kg

Wymiary: 200 x 88 x 149 cm

Programy wbudowane: 14 (Go), 28 (Track)

 

Wady

Krótki blat: 140cm może okazać się niezbyt komfortowe dla wysokich biegaczy.

Całkowity rozmiar: upewnij się, że dysponujesz wystarczającą ilością miejsca – rozłożona bieżnia Life Fitness F3 zajmuje go naprawdę sporo.

Bieżnia elektryczna Life Fitness F3

Nasz werdykt.

Life Fitness F3 to doskonały wybór dla wszystkich biegaczy, którzy potrzebują składane bieżni. Zdecydowanie w tej grupie wyróżnia się pod względem wytrzymałości i możliwości programowania. Amortyzacja jest znakomita, a wsparcie treningu ze strony oby konsol jest imponujące. Jeśli jednak jesteś wyższy – poszukaj czegoś z dłuższym pasem.

 

Zobacz również: Bieżnia elektryczna F1 Smart Life Fitness  |  Bieżnia elektryczna Platinum Club Series Life Fitness  |  Bieżnia elektryczna Vision Fitness TF20  |  Bieżnia elektryczna Vision Fitness TF20

 

Incoming search terms:

  • bieznia skladana do uzydku domowego

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało

Aby dodać komentarz, musisz trochę pogłówkować