Bieżnia Life Fitness Platinum Club Series to luksusowe urządzenie do użytku domowego. Zaprojektowana jest tak, by wyglądać świetnie w każdym otoczeniu, dostępna jest w równych odmianach wykończeni i z dwiema rodzajami konsoli (SE oraz SI). Najważniejsze jego cechy to duży zakres regulacji kąta nachylenia, silnik o mocy 4 KM i duża liczba programów treningowych. Dodatkowe zalety, zależne od modelu, zaczynają się od łącza bluetooth a kończą na ekranie o przekątnej 19’’.

Bieżnia Platinum Club Series SE

 

Platinum Club Series jest urządzeniem drogim, ale zbudowanym z komponentów najwyższej klasy.

Zalety

Blat biegowy

Platinum Club Series to  bieżnie, których pasy biegowe są wyjątkowo wygodne i trwałe. Blat o wymiarach 153 x 56 cm jest bardzo wygodny zarówno dla osób wysokich, jak i z większą liczbą centymetrów w obwodach. System FlexDeck z ośmioma amortyzatorami redukuje drgania nawet do 30% (w porównaniu z bieganiem na zewnątrz). Blat ma też 3,5-calowe uszczelnione rolki i nie wymaga woskowania.

Spersonalizowana Rama

Bieżnie z tej serii mają kilka ram do wyboru. Klienci mogą wybrać spośród odmian Arctic Silver, Black Onyx, Diamond White i Titanium Storm. Każda z ram wykonana została ze spawanej stali i jest objęta dożywotnią gwarancją.

Kąt nachylenia

W bieżni Platinum Club Series kąt nachylenia może wynieść nawet do 15%.

Silnik

4 KM to wystarczająca moc silnika, by na bieżni można było wykonywać długie wybiegania czy treningi interwałowe. Moc szczytowa to nawet 8 KM, a nawet po jej osiągnięciu silnik pracuje bardzo cicho. Maksymalna prędkość jaką można rozwinąć to 23 km/h.

Rozrywka i Programy Treningowe w konsolach

Wyświetlacze wyposażone są łącze Bluetooth i są w stanie zapewnić użytkownikowi rozrywkę i wysoki poziom motywacji. Zarówno konsola SE jak i SI mają nieograniczoną pamięć profili użytkowników, dotykowe ekrany, Internet i dostęp do interaktywnych kursów fitness i treningów. Mają tez centra szybkiego dostępu, w których można zapisywać ulubione treningi i ustawienia. Programy predefiniowane to zarówno takie klasyki, jak Rolling Hills, Hill,Random jak i specjalne programy spalające tłuszcz czy programy celowe.

 

Konsola Discover SI Life Fitness

Konsola SI

Konsola Discover SE Life Fitness

Konsola SE

Dodatki

Postawka na gazetę czy tablet, schowek na akcesoria, dwa wymienne uchwyty na butelki z wodą, klucz bezpieczeństwa.

Monitoring tętna

Bieżnie te mają zarówno sensory dotykowe jak i włączony do zestawu pas telemetryczny Polar. Mają też sterowane tętnem programy treningowe.

Bieżnia Platinum Discover Life Fitness

 

Wady

Cena

Zarówno bieżnia Platinum Club Series SE jak i SI należą do najdroższych bieżni domowych występujących na rynku.

Wymiary

Bieżnie z tej serii mają naprawdę spore wymiary (203 x 94 x 163 cm) i nie można ich złożyć, trzeba więc gospodarować dość dużą przestrzenią.

 

Podsumowanie

Bieżnia Life Fitness Platinum Club Series jest jak marzenie – drogie, ale marzenie. Jest pięknie zbudowana i sprawia, że podczas treningu w domu czujemy się jak w profesjonalnym Klubie Fitness. Konsole SE i SI stanowią doskonałą kombinację rozrywki z programami treningowymi. Bardzo polecamy osobom szukających odrobiny luksusu.

Ocena 9 / 10.

Bieżnia Platinum Discover Life Fitness

 

Specyfikacja Techniczna

 • Silnik: 4 KM
 • Nachylenie: 0 – 15%
 • Powierzchnia biegowa: 153 x 56 cm
 • Możliwość złożenia: Nie
 • Prędkość: 0,8 – 23 km/h
 • Waga urządzenia: 201 kg
 • Wymiary: 203 x 94 x 163 cm
 • Nośność: 181 kg
 • Amortyzacja: FlexDeck
 • Programy treningowe: do 42 (w tym do 8 indywidualnych) + współpraca z LFconnect
 • Konsola SI: Bluetooth, Internet, LFconnect, 21 języków, dowolna liczba profili użytkownika, funkcja Lifescape z wizualizacją tras. Wielkość 10”
 • Konsola SE: Bluetooth, Internet, LFconnect, 21 języków, dowolna liczba profili użytkownika, funkcja Lifescape z wizualizacją tras, TV. Wielkość 19”.

 

Zobacz również: Bieżnia elektryczna X9i Interactive Incline Trainer Nordictrack  | Bieżnia Horizon Fitness Elite T9  |  Bieżnia elektryczna Horizon Adventure 1 Plus  |  Bieżnia MyRun Technogym 

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało

Aby dodać komentarz, musisz trochę pogłówkować