Kettler Track Performance to bieżnia, której używać można zarówno w domu jak i w niewielkich klubach fitness. Ważąca aż 100 kilogramów maszyna zajmuje powierzchnię 202 x 88 cm (i ma wysokość 135 cm, po złożeniu jej wymiary to 106 x 88 x 185 cm). Potężny silnik o mocy aż 6,4 KM w mocy szczytowej umożliwia osiąganie prędkości nawet do 18 km/h – co jest niezwykle wysoką wartością, zwłaszcza jak na bieżnię domową. Zasilana jest sieciowo. Kąt wzniesienia można ustawiać na poziomie 0 -12 %.  Pas biegowy ma wymiary nieco większe niż przeciętne (145 x 51 cm), maksymalna waga użytkownika to 140 kg – jest to więc bieżnia bardzo wytrzymała. Wyposażenie dodatkowe to rolki transportowe, uchwyt na bidon oraz przycisk szybkiego wyboru nachylenia i prędkości.

Bieżnia Kettler Track Performance

 

Na wyświetlaczu LCD pojawiają się podstawowe informacje treningowe –czas, odległość (przebyta podczas treningu i całkowita odległość przebyta w kilometrach, liczba spalonych kalorii, prędkość oraz  wysokość tętna, które może być mierzone przy użyciu bezprzewodowego pasa telemetrycznego (nie jest on włączony do zestawu i należy go zakupić jako wyposażenie dodatkowe).  Można również dokonać pomiaru tętna w fazie odpoczynku z oceną sprawności.

Bieżnia Kettler Track Performance

 

Trening na bieżni urozmaicić można za pomocą aż 16 różnych programów treningowych (po 6 sterowanych prędkością i nachyleniem oraz 4 sterowane tętnem).

Bieżnia Kettler Track Performance

 

Bieżnia zaprezentowana jest pokrótce na poniższym filmiku:

Wybrane opinie internautów:

„BIEŻNIA JEST ŚWIETNA.TAK JAK W OPISIE PRODUCENTA.POLECAM”  Źródło

Bieżnia bardzo fajna ,dużo programów ,jakość wykonania b. dobra, ale jest jedno ale..niestety nie polecam komuś do klubu fitness bo gwarancja light commercial nie istnieje w pojęciu Kettlera,(…) do domu jak najbardziej polecam.”  Źródło

Zobacz również:  Trener w smartfonie |  Kettler Track Motion  |  Trening funkcjonalny  |  Bieżnia BH Fitness ECO2  |  Axer Sport o marce

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało