Bieżnia Reebok i-Run jest przeznaczona dla tej wąskiej grupy odbiorców, którzy chcą być w formie i dołączyć trening cardio do ćwiczeń domowych, ale mają niewiele miejsca na sprzęt. Jeśli do nich należysz, to  bieżnia ta spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

I-Run bardzo dobrze wykonuje zadania, do których został zaprojektowany. Po złożeniu ma  bardzo zgrabne, kompaktowe wymiary, ułatwiające przechowywanie – bieżnię można schować nawet pod łóżkiem! Jest bardzo prosta w obsłudze i łatwa w „transporcie” , a to dzięki niewielkim wymiarom oraz lekkiej konstrukcji. Rozłożona bieżnia zajmuje powierzchnię o wymiarach 161 / 80 / 131 cm, waży 55 kg, zaś użytkownik korzystający z bieżni może ważyć prawie dwa razy więcej (100kg).

Bieżnia Reebok i-Run

 

Źródło

Jest to jedna z niewielu bieżni, które nie wymagają montażu – wystarczy ją rozpakować, podłączyć do prądu i od razu można biegać. Chociaż nie jest bardzo bogato wyposażona, to i tak ma kilka użytecznych funkcji – czujniki pomiaru tętna na uchwytach, 6 predefiniowanych programów treningowych i 2-stopniową (ręczną) regulację nachylenia. Na wyświetlaczu pojawiają się takie informacje jak prędkość, czas, dystans, kalorie i puls.

Pas biegowy zapewnia dość dobry komfort biegu, ma odpowiednią długość, ale jest nieco za wąski, (co jednak w przypadku tak kompaktowej bieżni nie powinno dziwić, ma on wymiary 120/40 cm). Silnik pracuje o mocy 1,75KM sprawnie i cicho, co daje  komfort również sąsiadom, a dzięki prędkości maksymalnej wynoszącej 14 km/h (większej niż podczas tradycyjnego joggingu) można osiągnąć dobre rezultaty treningowe, jak również zróżnicować metody ćwiczeń – trening interwałowy, krótki szybki sprint bądź długi wolniejszy maraton. Bieżnia posiada amortyzację typu Shock Absorber, dzięki czemu stawy biegacza są chronione przed kontuzją.

Bieżnia Reebok i-Run

 

Źródło

Bieżnia objęta jest 2-letnią gwarancją.

„Solidna konstrukcja. Mimo, że nie kosztuje dużo ( kupiłem na Allegro za ok. 1900 zł ) jest bardzo solidna. Niestety przekłada się to na wagę – ponad 60 kg. Ale coś za coś. Działa precyzyjnie, można ustawić km lub mile. Ma 2 ręczne ustawienia kąta. Posiada kółka, daje się lekko przemieszczać między pomieszczeniami ( ale uwaga, na szerokość – 79cm ), można postawić pionowo. Ma 1 klucz bezpieczeństwa. A teraz wady. Słabo działający pulsometr – trzeba przyłożyć obie dłonie na ok. 1 minutę! Wyświetlacz o małym kontraście. Mało programów. Mimo to polecam za bardzo solidną budowę, widać, że nie jest to sprzęt na 1 sezon.” Źródło

Zobacz również: Dieta dla biegacza |  BH Fitness ECO2  | Axer Sport – o marce  |  Gadżety biegacza  |  Reebok T5.2

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało