Bieżnia to doskonałe rozwiązanie dla osób, które kochają bieganie, lecz nie mają możliwości przeprowadzenia treningu na otwartej przestrzeni. York Fitness T210 Perform to doskonałe rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób, które są dopiero na początku swojej biegowej przygody.

Bieżnia York Fitness T210 Perform

 

 

Ta profesjonalna, elektryczna  bieżnia  napędzana jest silnikiem o mocy maksymalnej nawet 2,25 KM, dzięki czemu można na niej rozwinąć prędkość na wet do 16km/h, co jest wartością bardzo wysoką, jak na bieżnię domowego użytku. Użytkownik ma również możliwość sterowania wzniosem i przypisania mu wartości od 0 do 15%, dzięki czemu regulować może poziom trudności i intensywności treningu. Daje to również szeroki e możliwości w zakresie kompozycji treningu interwałowego.

Bieżnię można złożyć, co zdecydowanie ułatwia jej przechowywanie. System składania i rozkładania jest wspomagany. Po rozłożeniu urządzenie ma wymiary 190 x 80 x 137 cm, nie zajmuje więc bardzo wiele miejsca. Powierzchnia (bardzo dobrze zamortyzowanego) pasa biegowego to 140 x 46 cm. Bieżnia posiada system bezpieczeństwa, który wyłącza urządzenie w momencie potencjalnego upadku biegnącego. Maksymalna masa ćwiczącego (czyli taka, która nie doprowadzi do przeciążenia urządzenia) to 120 kilogramów.

Konsola komputera ma wbudowany wiatrak chłodzący (który zdecydowanie poprawia komfort nawet najbardziej intensywnego treningu) oraz dwa schowki, w które można schować wodę lub zawadzającą biżuterię. Na czytelnym i przejrzystym wyświetlaczu pojawiają się wszystkie interesujące biegacza parametry treningu: czas, prędkość, dystans, liczba spalonych kalorii oraz wartość tętna, które mierzy się przy wykorzystaniu sensorów dotykowych. Komputer ma wbudowanych 16 programów treningowych (12 predefiniowanych, 3 celowe- zorientowane na czas, dystans i liczbę spalonych kalorii a także 1 program manualny).

Bieżnia York fitness T210 Perform

 

 

Wybrane opinie użytkowników:

„Sprzęt super” Źródło

Zobacz również: Bieżnia Reebok Z8 Run  |  Bieżnia Kettler Track Performance  |  Trener w Smartfonie  |  Trening funkcjonalny  |  Dieta dla biegacza

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało