York Fitness T110 Active jest elektryczną, składaną bieżnią doskonałą dla osób, które nie dysponują w swoich domach zbyt wielkimi powierzchniami. Znamionowa moc silnika to 1KM (1,5KM mocy maksymalnej), co pozwala biegnącemu trenować rozwijając prędkość do 13km/h. Samo składanie bieżni nie jest trudne, ponieważ posiada ona system wspomagania składania i rozkładania. Przemieszczanie jej po mieszkaniu jest ułatwione dzięki rolkom transportowym.

Bieżnia York Fitness T110 Active

 

Źródło

T110 ma po złożeniu wymiary 158 x 73 x 125 cm (dł. x szer. x wys.), zaś po rozłożeniu odpowiednio 106 x 73 x 138 cm. Waży 54 kg, zaś maksymalna waga biegacza użytkującego maszynę to 100 kg.
Amortyzację zapewnia 6 elastomerów umieszczonych pod pasem biegowym – on sam ma szerokość 1,4 mm, co w pewnym stopniu również chroni stawy osoby biegnącej. Wymiary pasa biegowego to 120 x 41 cm (jest o bieżnia przeznaczona raczej dla osób o średnim wzroście, osoby wysokie mogą się na niej czuć nie do końca komfortowo).

Na wyświetlaczu LCD pojawiają się podczas treningu takie informacje, jak czas, prędkość, przebyty dystans, przybliżona ilość spalonych kalorii oraz tętno, które można zmierzyć zaciskając dłonie na umieszczonych z przodu urządzenia sensorach dotykowych. Użytkownik może wybrać jeden z 16 dostępnych programów treningowych, w tym: 3 programy celowe (zorientowane na czas, dystans lub liczbę kalorii), 12 programów predefiniowanych oraz program manualny. Niestety brak jest programu sterowanego tętnem, natomiast można skorzystać z opcji pomiaru tkanki tłuszczowej dzięki funkcji Body FAT.

Dodatkowo na bieżni znajdują się dwa schowki (np. na telefon) oraz uchwyt na bidon z wodą.

Bieżnia objęta jest dwuletnim okresem gwarancyjnym.

 

Zobacz również:  York Fitness T100  |  Kettler Track Pacer  |  Kettler track Experience  |  York Fitness – o marce  |  Motywacja do ćwiczeń na bieżni

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało